MIHA BODYTEC

MIHA BODYTEC – Made in Germany

Nemeckí inžinieri priniesli na trh novú generáciu vysoko sofistikovaných zariadení značky miha bodytec, pracujúcich na princípe metódy EMS.

Celosvetovo vynikajúcu povesť tejto pečate kvality zabezpečuje spoločnosť MIHA BODYTEC GmbH s hlavným sídlom v bavorskom Gersthofene. Spoločnosť vznikla v roku 2007 zo spoločnosti Miha Maschinen GmbH, ktorá viac ako 40 rokov vyvíja a vyrába inovatívne produkty pre šport a medicínu.

Stroje MIHA BODYTEC spĺňajú najprísnejšie požiadavky na kvalitu. Všetky programy sa opierajú o vedecké fakty a štúdie a sú zamerané na optimálny úžitok pre zákazníkov a ľahkú obsluhu.

 

Minimálne maximum – nová technológia ako trend

Základom pre zdravie, fitness a dobre vytvarovanú postavu je aktívne svalstvo. Telesná výkonnosť má pritom vplyv aj na psychickú pohodu. Pozitívne efekty sa dajú cielene vytvárať elektrostimuláciou svalov. Dokáže to stroj miha bodytec. Vďaka komplexnej metóde sú výsledky rýchlo viditeľné a citeľné, pretože pôsobí do hĺbky. Preto je stroj miha bodytec viac než len stroj.

 

Pre koho je EMS tréning vhodný

NOVÉ IMPULZY PRE MAXIMÁLNE VÝKONY

Silné, atletické telo sa považuje za viac ako len symbol úspešnosti. Kto chce držať krok, musí mať veľké výkonové rezervy. Avšak precvičovanie rôznych oblastí ako je sila, rýchlosť a vytrvalosť často zhltne nesmierne množstvo času a energie. Teraz sa všetky tieto ciele precvičovania dajú dosiahnuť veľmi efektívnou a časovo úspornou metódou: Precvičovaním celého tela miha bodytec!

VAČŠIU SILU A VYTRVALOSŤ PRE SOLÍDNY ZÁKLAD

Osobitnú rolu pri vybudovaní základu individuálnej výkonnosti zohráva silné svalstvo. Maximálne výkony je možné dosiahnuť len vďaka dostatočne stabilným svalom. Hlboké, stabilizačné svaly je len ťažko možné získať obvyklými metódami. Práve tu umožňuje MIHA BODYTEC – súčasnou aktiváciou všetkého svalstva – dosiahnuť mimoriadne efektívne a časovo úsporné precvičenie. Vyhnete sa jednostrannému zaťaženiu a zníži sa prípadná svalová nerovnováha. Pretože cvičenie vykonávaním aktívnych, špecifických športových pohybov sa kombinuje, je možné získanú silu mimoriadne efektívne prispôsobiť cieľovému športovému pohybu. Nie je už preto potrebné striktné oddelenie všeobecných silových cvičení a špecifických cvičení zameraných na výkon, s nimi súvisiacim extra vynaloženým úsilím.

NA RÝCHLOSTI ZÁLEŽÍ – VYŠŠÍ VÝKON S MIHA BODYTEC

MIHA BODYTEC sa používa tam, kde bežné postupy zlyhali. Zatiaľ čo bežné metódy umožňujú maximálny výkon len zvyšovaním sily, zvyšuje cvičenie prístrojom MIHA BODYTEC navyše aj rýchlosť pohybu – bez vysokého zaťaženia pasívneho pohybového aparátu! Rýchly pohyb svalových vláken je mimoriadne efektívne a priamo riadené elektrickými impulzmi – výhoda, ktorú nemožno podceňovať, ktorá robí prístroj MIHA BODYTEC pre výkonovo orientovaných športovcov takmer nepostrádateľným.

 

 

JEDNODUCHO VAČŠÍ ÚSPECH – MIHA BODYTEC

Či si vyšší, rýchlejší alebo obšírnejší – štúdie dokazujú účinnosť cvičenia MIHA BODYTEC*:

 • MIHA BODYTEC vyvolala ako jediná forma cvičenia zvýšenie maximálneho výkonu a zlepšenie rýchlosti pohybu.
 • Všeobecne vnímaná výkonnosť sa zvýšila v prípade 84% účastníkov!
 • Maximálna sila už po 4 cvičeniach zvýšila o 17%!
 • 71% účastníkov zaznamenalo výrazné zlepšenie vytrvalostného výkonu!
 • Hodnoty vytrvalosti sily stúpli iba po 12 cvičeniach až o 108 %!
 • Maximálny výkon sa zvýšil iba po 4 týždňoch až o 30 %!
 • Rýchlosť kontrakcií sa zvýšila v priemere o 22 %. Explozívna sila ťažko precvičiteľného svalstva trupu stúpla až o 74 %!

Namerané hodnoty: EMS celého tela je až o 40 % intenzívnejšie ako bežné silové cvičenia so závažiami!

MIHA BODYTEC – MAXIMÁLNY VÝKON STLAČENÍM TLAČIDLA!

Dajte svojmu telu nové impulzy – hneď teraz!

*Zdroj: Štúdie Univerzity Bayreuth (Universität Bayreuth ) (Boeckh-Behrens et al. 2002 – 2006) a Nemeckej vysokej školy športu Kolín (Deutschen Sporthochschule Köln) (Kleinöder/Kreuzer/Speicher 2006-2008)

Štíhlosť a pevnosť

NOVÉ IMPULZY PRE VAŠU VYSNÍVANÚ POSTAVU

MIHA BODYTEC začína tam, kde klasické spôsoby končia: cielenou a individuálnou dávkou aktivuje a trénuje súčasne takmer všetky veľké svalové skupiny –dokonca ťažko prístupné svalstvo pásu a bokov! Zrýchľuje sa aktivita enzýmov, zvyšuje sa  spaľovanie kalórií). Vybuduje sa svalová hmota, tukové zásoby sa premenia na energiu, čím sa úspešne odbúrajú – účinok, ktorý trvá ešte niekoľko hodín po cvičení! Výsledky hovoria samé za seba: Efektívne a trvalé formovanie postavy, budovanie svalovej hmoty a zároveň zníženie prebytočného množstva telesných tukov.

PRIRODZENÁ ŠTÍHLOSŤ A PEVNOSŤ – PRECVIČENIE CELÉHO TELA S MIHA BODYTEC

Silné svalové kontrakcie stimulujú tvorbu kolagénu a prekrvenie pokožky. Výdaj energie sa dlhodobo zvyšuje.

Pozitívne účinky: Zníži sa telesná hmotnosť a množstvo telesného tuku, metabolizmus sa zrýchli. Účinne zasahuje proti nevzhľadným tukovým vankúšikom okolo pásu a bokov. Svaly pod pokožkou nadobúdajú výraznejšie črty a sú pevnejšie. Navyše do určitého veku zabraňuje alebo obmedzuje vytvorenie pomarančovej kôry (celulitídy).

SCHUDNUTIE – VYTVAROVANIE A SPEVNENIE POSTAVY : VIDITEĽNÝ ÚSPECH NA VŠETKÝCH ÚROVNIACH

Či je reč o štíhlom páse, vypracovaných svaloch alebo o menšom množstve tukov – štúdie potvrdzujú účinnosť precvičenia celého tela prístrojom miha bodytec *:

 • 87 % účastníkov nadšene rozpráva o viditeľnom účinku vytvarovania postavy, svoje telo vníma výrazne lepšie.
 • 89 % cítilo svoje telo po cvičení pevnejšie.
 • Podiel telesného tuku sa  znížil  po 6-týždňovom cvičení EMS až o 4 %.
 • Ženám sa zmenšil obvod pásu a bokov v priemere o 1,5 cm.
 • Mužom sa zmenšil obvod pásu až o 2,3 cm – zároveň sa vybudovali svaly na nohách, ramenách a na hrudníku.
 • Ľuďom s nadváhou sa znížila hmotnosť v priemere o 3,5 kg a stratili 9 % telesného tuku, ako aj  6,5 cm z obvodu v páse a 2 cm z obvodu ramien, a to iba po 13 týždňovom cvičení.
 • Osoby nad 65 rokov stratili 6,8 % brušného tuku a  6,5 cm z obvodu v páse, a to už pri nízkom počte cvičení (30 minút každých 5 dní).

 

MIHA BODYTEC – EFEKTÍVNE A DOKONALÉ TVAROVANIE TELA!

 

*Zdroj: Štúdie Univerzity Bayreuth (Universität Bayreut ) (Boeckh-Behrens/Vatter 2003, Boeckh-Behrens/Walz/Niewöhner 2003, Boeckh-Behrens/Sebelefsky/Grützmacher 2002, Boeckh-Behrens/Stötzel/Benner 2003, Boeckh-Behrens/Treu 2002), Štúdie Univerzity Friedricha Alexandra Erlangen- Nurembergi (Friedrich Alexander Universität Erlangen-Nürnberg ) (Kemmler/Birlauf/von Stengel 2009), vlastné štúdie